Když se mi podařilo ve 33 letech otěhotnět, měla jsem moc velkou radost, ale zároveň jsem v podstatě celý život cítila podvědomý strach z porodu. Bylo to pro mě něco neznámého, jako skok do černé díry. Tušila jsem, že mě i mé dítě tento okamžik může ovlivnit na zbytek života. Proto jsem se rozhodla hledat vhodnou osobu, která by mě během celého procesu porodu i dopředu podpořila. Tuto osobu jsem našla v Silvii, která byla prostě skvělá. Uklidňující pro mě byly už naše předporodní schůzky, kde nám s manželem Sivlie trpělivě vysvětlila vše, co nás čeká při porodu i po něm, pomohla nám sepsat porodní přání. Postupně se z ní stal náš společný parťák, rodinný přítel. Při samotném porodu na mě Silvie působila jako “můj” člověk, někdo, kdo vám věří, že to zvládnete, umí ve správnou chvíli podpořit dobře volenými slovy a hlavně – neustále vyzařuje klid a pohodu. Silvie, moc vám ještě jednou děkuji za vše a přeji hodně dalších spokojených klientů.