Andrea, červen 2015
Milá Silvie,
rada by som ti touto cestou poďakovala, zato, že si ma sprevádzala na mojej ceste pred porodom, počas porodu a bola si ochotná poradiť a pomocť aj po porode.
Ešte pred pár rokmi som tvrdila, že rodiť budem až keď vymyslia teleport, nevedela som si predstaviť tú bolesť, mala som strach a obavy z neznámeho. Keď som sa rozhodla pre dulu pri porode, nevedela som čo ma presne čaká. No keď sme sa stretli osobne, porozprávali sme sa, hneď som vedela, že to bude fungovať. Poradila si mi porodnicu, kde som sa cítila naozaj dobre. Podporovala si ma keď začali poslíčci dva dni pred porodom a aj vďaka tebe / aj mojmu partnerovi 🙂 / som nakoniec vydržala a do porodnice sme išli už s rozbehnutým porodom. Ešte teraz sa smejeme ako sa na mňa chodili pozerať, že som rodila v 42+1. Aj vďaka tebe som sa cítila pokojne a vedela som, že to celé zvládnem. Dokonca skoro všetko čo som si želala v porodných prianiach sa podarilo splniť. Na porod mám samé pozitívne spomienky a teším sa ako si to niekedy opať zopakujem.
Takže pre mňa je do budúcna volba jasná, aj pri ďalšom porode si želám dulu, ideálne teba :).
Ďakujem, to čo robíš má veľký význam!