Lenka jaro 2014
Dobry den Silvie,
omlouvam se za zpozdeni, se kterym pisi, ale pece o me dva kluciky me plne pohlcuje. Chtela jsem Vam jeste jednou podekovat za Vas profesionalni pristup a pomoc ve chvilce, kterou spoustu lidi v nemocnici berou jako naprostou rutinu a to ze zena musi pri porodu trpet, k tomu tak nejak patri. Prvni porod u me po 9 hodinach kontrakci dopadl cisarskym rezem. Byla jsem z toho velmi zklamana a citila jsem velkou prazdnotu. Stale jsem hledala duvody, proc se to nepovedlo. Nakonec jsem byla stastna, ze to dobre dopadlo a oba jsme byli v poradku.
U druheho porodu jsem do 37. tydne cekala, ze budu rodit cisarskym rezem, ale pote mi lekar sdelil, ze z medicinskeho pohledu mohu rodit spontanne, a mohla jsem si vybrat. Byla jsem zaskocena, nicméně jsem se rozhodla zkusit to znovu spontanni cestou. Kontaktovala jsem Vas opravdu v poslední minute, a jelikož to
bylo velmi narychlo, podarilo se alespoň setkani přes skype. Druhy den mi praskla plodova voda a to uz jsme se setkaly při porodu. Myslim, ze uz jenom vedomi ze tam je někdo jenom pro me, mi velmi pomohlo. Muj druhy porod byl velmi rychly, cele to trvalo asi hodinu, coz všechny zaskocilo. V nemocnici jsem byla uz od rana a stále se nic nedelo, kvuli predeslemu porodu jsem nedostala zadne vyvolavaci leky, a tak se jen cekalo. Silvie se objevila ve dverich a do hodiny byl muj malicky na svete.
Ještě jednou Vam Silvie dekuji za vse.
S pranim hodne stastnych maminek a miminek,