Petra, březen 2014
Ahoj Silvie,
nejprve se omlouvám, že jsem se tak dlouho neozvala. Sice jsem si pěkně naplánovala, jak půjdu na masáž a poté se s Tebou sejdu a nechám si poradit..
Jenomže to začalo tím, že mi řekli, že thajskou těhotenskou masáž už se mi bojí udělat v 9.měsíci.. takže jsem hledala masáž už jinde.. poté do toho vstoupilo pár hektických záležitostí, vč. havárie plynu u nás v domku a já už se jen vezla.. Jelikož jsem obě předchozí těhotenství přenášela, čekala jsem, že to bude minimálně to samé.. Nakonec jsem “stihla” přenášet jen necelé 3 dny a bylo to.. ani jsem nezvládla vše, co jsem chtěla..
Každopádně Ti chci poděkovat i za ten malý kontakt přes maily a doporučení knížky.. Rozčetla jsem jí a už těch pár stránek mi dodalo odvahu, že to prostě zvládnu. Po minulém porodu jsem měla trauma z toho, že na mě skoro doktor ječel, ať v té úplně poslední fázi nekřičím, že jim tam plaším ostatní matky (byla jsem na sále sama).. tentokrát jsem si řekla, že mi takový doktor může být ukradený a že si budu křičet, jak chci, když mi to v té úplně finální fázi (hlavička ramínka) pomůže..
Takže moc děkuju, že jsem si i díky Tobě uvědomila, že je to můj porod a že se budu soustředit sama na sebe.
Děkuji a měj se hezky,