Milá Silvie,
první porod pro mne byl doslova horor a dodnes mi běhá mráz po zádech, když na to myslím. Když jsem čekala své druhé dítě, setkala jsem se s Vámi. Povídání bylo milé a rady, které jste mi dala jsem při porodu využila a díky tomu jsem zvládla porod mnohem lépe. Díky Vám jsem poznala, že porod nemusí být jen děsivý zážitek. Byla jsem pozitivně naladěná a to přispělo k rychlejšímu průběhu i k lepšímu zvládání bolesti. Dnes mám krásného syna a moc Vám děkuji.