Nikdy Vám nedokážeme poděkovat za to, co jste pro nás udělala. Mám v sobě tolik pozitivních emocí a tak často na porod v pozitivním myslím. Dopřála jste nám to nejcennější – věřím, že tento zážitek posílil můj vztah s Benem, Pavlem i se sebou. Tajně jsem si tohle přála a myslím, že jsem si to vymodlila. Vaše práce dává obrovský smysl, děkuju Vám za to, co děláte a budu doufat, že „někdy na viděnou.“